Poszukamy nieruchomości

CEN-GS-13044 Walim, Zagórze Śląskie - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Witam,

posiadamy na sprzedaż hektarową działkę z przepiękną panoramą na Góry Wałbrzyskie, Góry Sowie, doskonały widok na Zamek Grodno.

Jest to prostokątna działka z własnym, wytyczonym dojazdem (nie służebność!) bezpośrednio z asfaltowej drogi, łączącej Dziećmorowice i Zagórze Śląskie.

Działka położona jest na środku łąki, oddalona jest około 100 metrów od drogi głównej, dzięki czemu, pewna anonimowość, cisza i spokój gwarantowane, walory widokowe niezagrożone, a zarazem nie będzie problemu z dojazdem do posiadłości. Działka graniczy bezpośrednio ze ścianą lasu.

Działka posiada oznaczenie R (grunty orne), składa się z ziem niskich walorów użyteczności rolnej, tj. klasy IV,V i VI kategorii. Dzięki temu nie będzie problemów z uzyskaniem warunków zabudowy.

Na dzień dzisiejszy teren ten nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, jest natomiast w opracowaniu studium uwarunkowań gminy, w którym teren ten w założeniu będzie przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

W pobliżu działki znajdują się zabudowania, lecz są one oddalone na bezpieczną odległość, do najbliższych jest około 500 metrów (mała stadnina koni).

Działka jest zjawiskowa, nietuzinkowa, doskonała na wybudowanie posiadłości lub jako inwestycja.

Gorąco polecamy!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Tomasz Szuplewski
Telefon 886-633-077, 74/842-34-02
Telefon komórkowy 886-633-077
tomaszszuplewski@kluczdodomu.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 10857

Szczegóły oferty

Symbol oferty CEN-GS-13044
Lokalizacja Walim, Zagórze Śląskie
Pow. całkowita [m2] 10 000,00 m²
Cena 159 000 PLN
Cena/m2 15.90 PLN

Nieruchomość

Stan prawny AWZ (akt wł. ziemi)
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki lekko nachylona
Kształt działki prostokąt
Dojazd droga nieutwardzona
Otoczenie panorama
Położenie poza miastem