









Opis nieruchomości
Okazja. 2 - poziomowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jedliny Zdrój.Na sprzedaż proponuję dwupokojowe mieszkanie, o wielkości 56,08 m2, usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Chojnowskiej w Jedlinie Zdrój.
W skład nieruchomości wchodzi na parterze:
- kuchnia z oknem
- łazienka
- kotłownia,
na piętrze:
- 2 pokoje w tym jeden przechodni.
Na podłodze panele. Okna wymienione na PVC, na ścianach gładzie
Pomieszczenia ogrzewa piec na opał stały . Ciepła woda z bojlera. Istnieje możliwość wymiany ogrzewania na gazowe.
Mieszkanie do częściowego remontu.
Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie, schludna i zadbana. Gaz doprowadzony do klatki schodowej. Przed wejściem do mieszkania, pod oknami teren zielony należący do wspólnoty. Na części terenu zaaranżowano niewielki ogródek.
Budynek mieści się kuracyjnej części Jedliny W pobliżu park i deptak
Mieszkanie jest ciepłe. Wokół sporo zieleni a z okien rozpościera się widok na piękne Góry Wałbrzyskie i lasy .
Doskonała lokalizacja, w niewielkim miasteczku, w kurorcie, tuż u podnóży Gór Wałbrzyskich, z wieloma szlakami turystycznymi, a pośród nich z zielonym szlakiem prowadzącym na najwyższy szczyt tychże gór - Borową z wieżą widokową z której rozpościera się piękny widok na Góry czarne, Suche, Sowie i dolinę rzeki Bystrzycy oraz Jedliny. Przy dobrej pogodzie z wieży można podziwiać Śnieżkę zwaną królową Sudetów.
W Jedlinie jest wiele historycznych i interesujących miejsc takich jak: Pałac Jedlinka, Park Zdrojowy z pijalnią wód mineralnych - Charlotte gdzie leczy się dolegliwości układu oddechowego, choroby gastrologiczne, żołądka, jelit i wątroby, kompleks sportowo rekreacyjny ze stawem, leżakami, skatepark, plac zabaw, Park aktywności "Czarodziejska Góra", replika pociągu Hitlera "Amerika", ławeczka z postacią Charlotte - założycielką uzdrowiska.
Oferta idealna dla osoby ceniącej ciszę, kontakt z naturą i obcowanie z historią.
Cena do negocjacji
Ofertą opiekuje się
Edyta Mujstra
tel. 607423588
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




