














Opis nieruchomości
Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze w odnowionej kamienic w centrum miejscowości Sokołowsko.
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,55 m2 składa się z:
- salonu z kominkiem oraz murowanym barkiem,
- sypialni (obecnie pokój dziecka)
- przestronnej kuchni z jadalnią
- łazienki z toaletą
- przedpokoju z zabudową garderobianą
- wiatrołap
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont.
Obecny standard mieszkania: stolarka okienna PCV z granitowymi parapetami, na ścianach gładzie, na podłogach deska modrzewiowa oraz gres wszystkie instalacje wymienione.
Ogrzewanie centralne ze wspólnej kotłowni.
W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna, oraz zabudowane szafy, reszta umeblowania do ustalenia z właścicielem.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest niezależne wejście.
Kamienica z nowym pokryciem dachowym, elewacja po remoncie w najbliższym czasie przewidziany drenaż budynku.
Pod budynkiem miejsca parkingowe.
Sokołowsko to wyjątkowe miejsce na mapie Dolnego Śląska z wyjątkowym mikroklimatem, otoczone przez szczyty gór Suchych, staje się coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie miejscem wybieranym przez przyjezdnych.
Obecnie miejscowość przeżywa swój renesans, co niezwykle pozytywnie wpływa na rozwój tego słynnego niegdyś kurortu.
Idealna propozycja dla osób lubiących spędzać wolny czas na łonie natury w okolicy znajdziemy wiele szlaków trekkingowych dla nowicjuszy jak i dla wymagających turystów z wieloletnim doświadczeniem .
Chętnie udzielę więcej informacji oraz zorganizuję prezentację nieruchomości - opiekun oferty Wioletta Ranowicz 730 163 198
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




